Piirihallitus

Piirihallitus 2021

Puheenjohtaja, liittovaltuutettu, tuomarikoulutus Kimmo Hyppönen, 050 – 325 2584, kimmohypponen@hotmail.com

Varapuheenjohtaja Janne Kivelä 040-517 3252 janne.kivela78(at)gmail.com

Sihteeri, liittovaltuutettu Ilona Pakarinen, ilona.pakarinen(at)gmail.com

Jäsen Jill Bessendorffer-Pelli

Jäsen, olosuhteet Tapio Lamberg 044-7695 715 tapio.lamberg(at)gmail.com

Jäsen, kilpailut Petri Maskonen 050-5459 506 petrimaskonen (at)yahoo.com

Jäsen Meri Mikkonen

Jäsen Anna Nousiainen

Jäsen Tomi Pyylampi

Jäsen, monipuolisuusleirit, nettisivut Anssi Vänskä 041-4537 332 anssivanska(at)yahoo.com

 

Projekti- ja muut toimihenkilöt:

Ohjaajakoulutusvastaava, piiri- ja alueleirit, seurojen aktivointi aluepäällikkö Ilpo Koponen 050-4145085 ilpo.koponen(at)sul.fi

Kunniakierros Jouni Hyttinen 040-5737 922 jouni.hyttinen(at)telemail.fi

Tiedotus, tilastointi Eero Könönen 050-5306 794 eero.kononen(at)luukku.com

Taloushallinto (Pokali) Leena Putto, leena.putto(at)pokali.fi