Piirihallitus

Piirihallitus 2019

Puheenjohtaja, liittovaltuutettu Tomi Pyylampi 044-0900 519 toomio(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja Janne Kivelä 040-517 3252 janne.kivela78(at)gmail.com

Jäsen, nettisivut, liittovaltuutettu Anssi Vänskä 041-4537 332 anssivanska(at)yahoo.com

Jäsen, valmennus Veijo Karjunen 044-972 2480 veijo.karjunen(at)gmail.com

Jäsen, tuomarikoulutus, olosuhteet Tapio Lamberg 044-7695 715 tapio.lamberg(at)gmail.com

Puheenjohtaja, liittovaltuutettu Tomi Pyylampi 044-0900 519 toomio(at)gmail.com

Sihteeri Ilona Pakarinen, ilona.pakarinen(at)gmail.com

Jäsen Anna Nousiainen, anno(at)student.uef.fi

Projekti- ja muut toimihenkilöt:

Ohjaajakoulutusvastaava, piiri- ja alueleirit, seurojen aktivointi aluepäällikkö Ilpo Koponen 050-4145085 ilpo.koponen(at)sul.fi

Kilpailupäällikkö Petri Maskonen 050-5459 506 petrimaskonen (at)yahoo.com

Kunniakierros Jouni Hyttinen 040-5737 922 jouni.hyttinen(at)telemail.fi

Tiedotus, tilastointi Eero Könönen 050-5306 794 eero.kononen(at)luukku.com

Taloushallinto (Pokali) Leena Putto, leena.putto(at)pokali.fi